Fiber Metal Kesim Lazeri

lazer metal kesim makinası fiyatları,lazer metal kesim izmir, lazer kesim,lazer kesim makinası,ev tipi lazer kesim makinası,mini lazer kesim makinası fiyatları,hobi lazer kesim makinası, cnc lazer kesim makinası,fiber lazer fiyatları,fiber lazer kesim fiyatları, fiber lazer nedir,fiber lazer makinası,fiber lazer kesim nedir, fiber lazer kesim makinası fiyatları,fiber lazer kesim teknolojisi, fiber lazer markalama makinası,

Fiber Metal Kesim Lazeri

Haziran 19, 2018 FİBER LAZER HABERLER 0
metal kesim lazeri

Fiber Metal Kesim Lazeri

 

 

Fiber Metal Kesim Lazeri kesim işleriniz için mükemmel kusursuzlukta ve hassasiyette işleme kabiliyetine sahiptir. 21. yüzyılın teknolojisi fiber lazerler 400.000 saatlik ömürleriyle konu metal kesim olduğunda sektörün rakipsiz tek lideridir.

metal kesim lazeri

 

15μm ışın spotu ile daha önce yapılması mümkün olmayan işleri kolaylıkla yapabileceksiniz. Enerji yoğunluğu aynı güçteki CO2 lazerlerden 10 kat daha fazladır. Bu sayede daha az elektrik sarfiyatı ile daha etkin kesim, yüksek verimlilikleri sayesinde çok daha küçük soğutma ünitesi ile çalışırlar. Işının taşınması için aynalara ihtiyaç olmadığından ayna bakım ve değişim maliyeti de yoktur.

Kesme, Çizme, Şekil Verme, Oyma

Çalışma rehberi (işlem yapılacak bölgenin kırmızı lazer ışığı ile görüntülenmesi) sayesinde işleminin hatasız yapılmasını sağlar. Dahili sistem monitorüne sahiptir (Makinenizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayan, çalışma şartlarını denetleyen kontrol ve güvenlik sistemi).

robart fiber lazer

SEKTÖRLER:
Silah Sanayi, Medikal, Otomotiv, Elektronik, Plastik, Cam, Aksesuar, Mobilya, Reklam, Promosyon, Asansör Sanayi, Pano Üreticileri, Metal ve Çeşitli Yan Sanayiler…

UYGULAMA ALANLARI:
Bakır, Prinç, Çelik, Paslanmaz Çelik, Boru Kesim, Demir, Aksesuar…

DESTEKLEDİĞİ FORMATLAR:
DXF, DWG, PLT, HPGL, WMF, DST, DSZ, BMP, PNG, JPG, TIF, PCX, GIF

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir