Fiber lazer kesici uygulaması – asansör imalat endüstrisi

lazer metal kesim makinası fiyatları,lazer metal kesim izmir, lazer kesim,lazer kesim makinası,ev tipi lazer kesim makinası,mini lazer kesim makinası fiyatları,hobi lazer kesim makinası, cnc lazer kesim makinası,fiber lazer fiyatları,fiber lazer kesim fiyatları, fiber lazer nedir,fiber lazer makinası,fiber lazer kesim nedir, fiber lazer kesim makinası fiyatları,fiber lazer kesim teknolojisi, fiber lazer markalama makinası,

Fiber lazer kesici uygulaması – asansör imalat endüstrisi

Mart 2, 2019 FİBER LAZER HABERLER 0

Fiber lazer kesici uygulaması – asansör imalat endüstrisi

Şimdi, asansör ağırlıklı olarak akıllı kontrol ve etkin temizlik işlemini benimsemiştir. Asansör bileşenleri temel olarak metal malzemeden yapılmıştır.

Fiber lazer kesim makinesi , asansör işlemenin vazgeçilmez bir parçası haline gelir.

Bu  işlem aşağıdaki avantajlara sahiptir.

1. Kısa işlem döngüsü.

Asansör endüstrisinde büyük çeşitlilikte ve az miktarda sac metal parça vardır. Birçoğunun müşteri gereksinimlerine göre belirlenmesi gerekir. Fiber lazer kesim makinelerinin esnek bir şekilde işlenmesinin avantajları, üretim döngüsünü azaltır.

2. İyi kesme etkisi.

Paslanmaz çelik, yüksek son işlem gereksinimlerine sahiptir. İşlenen çizgiler düzgün ve pürüzsüz olmalıdır. Lazer işlemenin mekanik gerilmesi yok. Kesme işlemi sırasında ortaya çıkan deformasyondan kaçınır, asansörün kalitesini iyileştirir, ürün kalitesini yükseltir ve işletmenin temel rekabet gücünü arttırır.

3. Yüksek işlem esnekliği

Fiber lazer kesim makinesi , kesim otomasyonu ve yüksek zeka özelliklerine sahiptir. Etkili bir şekilde operatörlerin emek yoğunluğunu azaltan ve üretim süreci akışını optimize eden çeşitli şekilli iş parçalarının işlenmesiyle başa çıkabilir.

Fiber lazer kesim makineleri orta ve ince sac işleme için idealdir. Asansör çelik levhalarını kesmek için uygundur.

Daha fazla detay, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

GSM/Whatsapp 0532 361 26 20

fiber-lazer-kesim-fiyat

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir