Sac fiber lazer kesici avantajları

Sac fiber lazer kesici avantajları

Aralık 5, 2021 FİBER LAZER HABERLER 0
robart lazer

Sac fiber lazer kesici avantajları

robart lazer
4 kw fiber lazer

Sac metal, metal işlemede kullanılan en önemli formlardan biridir ve çeşitli şekillerde kesilip bükülebilir. Fiber lazer kesicinin uygulanması, sac şekillendirme verimliliğini büyük ölçüde geliştirir, genel olarak, sac şekillendirme ihtiyacı bir çok işlemden geçer: kesme, kesme ve bükme şekillendirme. 

Sacların en önemli işlemlerden biri olarak kesilmesi, kesme verimliliği ve hassaslık çok önemli bir rol oynamaktadır.

Üç tip geleneksel sac kesme metodu vardır: kesme yatağı kesme, lazer kesim ve delme kesme, burada metal sac kesiminde fiber lazer kesim makinesinin aşağıdaki avantajları vardır.

1. ilk kesme kesme, sözde kesme kesme genişleme şekil uzunluğu ve genişlik boyutları şeklini kesmek kesme kesme olduğunu.

2.Laser kesme, lazer kesim makinesinin kullanımıyla, demir plaka parçasındaki bir şekli kesmektir.

3.Delme işlemi, bir metal levha tabakasını bir pres ve bir prese monte edilmiş bir kalıp arasına yerleştirerek gerçekleştirilir. Zımba ve kalıp sertleştirilmiş çelikten yapılmış ve aynı şekildedir.

Fiber metal sac lazer kesim makinesi, kesme işlemini gerçekleştirerek, bir kerf oluşturmak için CNC kontrol yoluyla, lazer eriyik plaka malzemesinin yüksek ısı kullanın. Lazer kesiminin faydaları basit, yüksek hassasiyet, hızlı kesim, yüksek verimliliktir. Buna ek olarak, kesme deseni kısıtlamaları, malzemeyi kurtarmak için otomatik düzen, kesici kenar pürüzsüzlüğü, düşük işleme maliyeti, sac lazer kesim makinesi, geleneksel kesme ve kesme ekipmanlarını yavaş yavaş geliştirecek veya değiştirecektir.

robart lazer
2 kw fiber lazer

Lazer kesim,CNC Metal Kesim fiyatları,Fason metal lazer kesim Fiyatları,Fason lazer kesim İstanbul,Lazer kesim kalınlığı,Paslanmaz Lazer Kesim,Lazer Kesim sac levha,2.el fiber lazer kesim makinası,Fiber Lazer Kesim Makinası fiyatları,Fiber Lazer Kesim Makinesi,Fiber lazer kesim makinası nedir,4 kw fiber lazer,1 kw fiber lazer,2 kw fiber lazer,metal kesen lazer,metal kesici lazer,metal kesim lazer,metal lazer,fiber lazer kesim,lazer kesim makinası Konya

 

Bir yanıt yazın

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?