Fiber Lazer Kesim Makinesi Nozulu

lazer metal kesim makinası fiyatları,lazer metal kesim izmir, lazer kesim,lazer kesim makinası,ev tipi lazer kesim makinası,mini lazer kesim makinası fiyatları,hobi lazer kesim makinası, cnc lazer kesim makinası,fiber lazer fiyatları,fiber lazer kesim fiyatları, fiber lazer nedir,fiber lazer makinası,fiber lazer kesim nedir, fiber lazer kesim makinası fiyatları,fiber lazer kesim teknolojisi, fiber lazer markalama makinası,

Fiber Lazer Kesim Makinesi Nozulu

Temmuz 26, 2018 FİBER LAZER HABERLER 0

Fiber Lazer Kesim Makinesi Nozulu

Fiber lazer kesme makinesi Meme kesme kalitesi için çok önemlidir.
Nozul merkezi lazer merkezi ile konsantrik olmadığında, kesme kalitesi üzerindeki etkisi: kesme gaz spewing, kesme pürüzlü düzeye neden olduğunda, kesme bölümünü etkiler.Bir tarafı erimiş lekeler olacak.Fakat zaman lif küçük lazer kesim makinesi 3 mm sac kesilmiş, ancak 3mm sacdan kesildiğinde etkisi daha ciddidir, bazen kesilemez.

 

Özetlemek için, merkezi fiber metal lazer kesim makinesinin nozul ve konsantrikliği, kesim kalitesinin uygunluğuna ve kalitesinin bozulmasına neden olan önemli faktörlerden biridir. Özellikle iş parçasının daha kalın olması durumunda, etki daha büyüktür. Daha iyi kesim bölümleri elde etmek için. nozul merkezini ve lazerin konsantrikliğini ayarlamalıdır.

Not:meme deformasyon veya meme eriyik lekeleri vardır, bu nedenle yukarıda açıklanan kesme kalitesi üzerindeki etkisi ,.Ölçüler dikkatle yerleştirilmelidir, çarpma ile deformasyon önlemek. Meme bazı erimiş lekeler ile zamanında berrak olmalıdır. nozul üretimde yüksek doğruluk gereksinimlerine sahiptir, kurulum yöntemi düzeltilmelidir. Nozulun kalitesizliği fiber lazer kesim koşullarını değiştirirse, nozul zamanında değiştirilmelidir.

 

fiber-lazer-fiyatlari

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir